top of page

Jestem projektantem z dużym doświadczenie w projektowaniu i nadzorze realizacji prac remontowo-budowlanych. Z olbrzymią pasją od 2000 roku dostosowuję wnętrza i przestrzenie obiektów do potrzeb ich właścicieli.


Projektuję wnętrza kompleksowo wraz z precyzyjnym rozmieszczeniem gniazdek elektrycznych i oświetleniem, projektuje meble, łazienki wraz z opisami wykonawczymi oraz świadczę usługę nadzoru autorskiego.

Projektuję wnętrza, elewacje, budynki w tym układy funkcjonalne do nowoprojektowanych budynków, mieszkań, remontowanych i adaptowanych - zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Na swoim koncie mam projekty domów, mieszkań, biur, kawiarni, gabinetów kosmetycznych, sklepów, szkół językowych i wysokospecjalistycznych przestrzeni tj. szpitale wraz z blokami operacyjnymi czy przychodnie, i gabinety lekarskie, przedszkola, żłobki, centrale zarządzania kryzysowego dla Państwowej Straży Pożarnej itp.
 

Jeżeli nie potrzebujesz projektu, a konsultacji aby omówić Twoje pomysły lub potrzebujesz inspiracji i wsparcia technicznego - Zadzwoń 512 13 98 44. 

Możesz umówić się na konsultację - omówimy twoje koncepcje, pomogę Ci je zweryfikować, omówić ich mocne i słabe punkty, doradzę, pomogę Ci spojrzeć na twoją przestrzeń z szerszej perspektywy.

Klienci przeważnie nie doceniają tego czym dysponują i nie potrafią spojrzeć na to w co można łatwo zamienić ich przestrzeń życiową dzięki paru zabiegom.

Współpracuję ze sztabem doświadczonych wykonawców, stolarzy, konstruktorów, architektów, projektantów branżowych i rzeczoznawców.


Kocham to co robię

Serdecznie  zapraszam do współpracy. 

 

Iwona Szoka

+48 512 13 98 44

powrót do menu

kuchnia carrara.jpg
bottom of page