top of page
GNIAZDKA I OŚWIETLENIE - SZCZEGÓŁOWIE WYMIARY I OPISY 

Każdy z nas chyba zna pytanie "Gdzie chce mieć Pani/Pan gniazdka i lampy? A włączniki? " a ilu z nas potrafi na to odpowiedzieć tak by mieć pewność, że nie będzie kolizji z meblami, że lampa będzie idealnie w osi stołu , czy gniazdo dobrze wpisane w szafkę/ wnękę, dokładnie obok kanapy  itd? 

Jeśli nie chcesz ryzykować, że punkty elektryczne znajdą się w przypadkowym miejscu lub na pewnym etapie okaże się, że "tak się robi" nie sprawdza się w waszej przestrzeni, możesz zamówić szczegółowe opisy i lokalizacje wykonane pod twoje konkretnie wnętrze i lokalizację elementów  w przestrzeni, np. pod lampy jakie ci się podobają i docelową szerokość frontów mebli - tak by wymarzona lampa nie utrudniała ich otwarcia, by we wnętrzu stworzyć przyjemny klimat dzięki oświetleniu, a gniazdka elektryczne było pod ręka tam gdzie ich naprawdę potrzebujesz, pod twoje przyzwyczajenia oraz potrzeby, a nie "Kowalskiego, bez posiłkowania się przedłużaczami... 

Zamów szczegółowe opisy lokalizacji  oświetlenia - lamp i włączników oraz  gniazdek oznaczone również na rzucie funkcjonalnym i do niego dostosowane. Opis zawiera z lokalizację każdego gniazdka i włącznika w budynku, i na budynku, rodzaj oświetlenia i możliwości ich załączania.

Możesz zamówić również oświetlenia ogrodu, podjazdu, OŚWIETLENIE ELEWACJI. oświetlenia wraz z rozmieszczeniem zasilania do PODŚWIETLEŃ DEKORACYJNYCH LED, podświetleń mebli, kinkietów, lamp podłogowych sterowanych od wejścia pomieszczenia, Oświetlenie jest tak projektowane abyście mogli uzyskać różne sceny  świetlne- dobrane do waszego nastroju oraz okoliczności

W bardzo precyzyjny sposób, CO DO CENTYMETRA, podaje lokalizacje KAŻDEGO PUNKTU i omawiam z wykonawcą kwestie techniczne, lokalizacje zasilaczy, prowadzenie tras kablowych aby nie było kolizji z mocowaniem mebli, kanalizacją i innymi elementami .

 

Oznaczenie punktów odbywa się na rzutach oraz w formie ponumerowanych punktów z bardzo szczegółowymi opisami - wykonawca tylko czyta i odznacza na ścianie/suficie/podłodze wg. otrzymanej instrukcji. W razie potrzeby pozostaje w kontakcie telefonicznym lub osobistym, celem rozwiania wątpliwości jeśli takie się pojawią.

 

"Gdzie chce mieć Pani/Pan gniazdka?" Pytania te mają miejsce przed tynkami, wylewkami, w bardzo początkowej fazie  budowy domu, w fazie stanu surowego, a prace prowadzone w fazie stanu surowego zamkniętego.  Dla stanów deweloperskich wykonuje również korekty  instalacji istniejących .

 

 Umów się telefonicznie  +48 512 13 98 44

powrót do menu 

Gniadka i oświetenie
bottom of page