top of page
Zacznijmy od konsultacji 

Konsultacja to spotkanie trwające do 2 godzin, podczas którego  rozważamy możliwości i wasze potrzeby, analizuję przestrzeń, i przedstawiam rozwiązania, podaje konkretne wymiary  czy sugeruję materiały wykończeniowe, meble, kolory. 

Analizuję  słabe i mocne strony waszych koncepcji jeżeli już takie macie. Pracujemy w waszym wnętrzu jeśli istnieje, na budowie lub przy kawie nad planami / projektami budowlanymi. Podczas konsultacji można rozwiać wiele wątpliwości, wskazać konkretne wymiary szafek kuchennych czy wielkość sofy, stołu, który idealnie wpasuje się w przestrzeń. Miejsce szaf, lamp, lokalizacje i wymiary wielu elementów. itd.

Wielu naszych Klientów korzysta tylko z konsultacji. Sugeruję zacząć od konsultacji- podczas której podaje mnóstwo rozwiązań i konkretów. To też możliwość sprawdzenia czy dobrze się rozumiemy i czy będziemy mogli przejść ten trudny i istotny proces jakim jest wasze przedsięwzięcie najczęściej związane z tak ważnym dla Was i osobistym tematem jak prywatna przestrzeń życiowa- dlatego zalecam zacząć współprace zawsze od konsultacji.  

Koszt 350 zł, koszt  dojazdu uzależniony od odległości inwestycji.

Słowo projekt jest bardzo pojemnym słowem, mieści w sobie zarówno rzut z układem funkcjonalnym pomieszczeń jak i opisy do szczegółowego rozmieszczenia każdego gniazdka czy włącznika, i lampy w budynku. Instrukcję  jak wykonać np. łazienkę / kuchnię, by ta była tą z wizualizacji,  a nie dowolną interpretacją Wykonawcy ;-) . Od zakresu projektu i tego jak bardzo szczegółowiej dokumentacji będzie wymagał wasz projekt uzależniona jest cena. Czy oczekujecie nadzoru autorskiego ?  Ilu spotkań z wykonawcami ? Jak dużą wiedzę techniczną sami posiadacie Wy i wasz Wykonawca?

Czy macie czas sami doglądać postęp prac i dokonywać korekt w odpowiednim momencie, gdy coś pójdzie nie po waszej myśli ? Czy wreszcie w jakim stylu będą wasze wnętrza  - proste minimalistyczne czy z mnóstwem detali i elementów, podwieszeń, zabudów.

Cena "projektu" kształtuje się  od 50 zł  do  550 zł  zł netto /m2 w przypadku pełnego nadzoru i realizacji pod klucz. Zazwyczaj 150 - 200 zł  netto /m2 wystarczy by kompleksowo zaprojektować i zrealizować marzenia o pięknym i funkcjonalnym  mieszkaniu /domu/ apartamencie.  Jeśli zdecydujesz się na projekt, cena pierwszej konsultacji odliczana jest od ceny projektu, jeśli pokrywa się z omawianym  zakresem. 

 

 Umów się telefonicznie  +48 512 13 98 44

powrót do menu 

KONSULTACJE
bottom of page