top of page
Nadzór autorski, spotkania merytoryczne z wykonawcami i konsultacje techniczne 

Nadzór autorski, spotkania z wykonawcami, konsultacje techniczne na różnych istotnych fazach realizacji projektu lub w przypadku problemów w toku realizacji  mogą odbywać się w ramach stawki projektowej  za m/2 lub po przez konsultacje jednostkowe.

Mogą Państwo wykupić pakiet konsultacji.

W przypadku nadzoru i realizacji pod klucz ceny przekraczają 200 zł/m2 i dochodzą przy skomplikowanych projektach i bardzo częstych spotkaniach z wykonawcami do 550 zł netto/m2 - wówczas cały proces nadzorczo kontrolny mogą Państwo scedować na nas. Łącznie z zamówieniami materiałów i koordynacją wykonawców i dostawców.

 

Mogą Państwo zamawiać konsultacje techniczne i merytoryczne z wykonawcami bez konieczności zamawiania projektu, lecz musi odbyć się min. 1 konsultacja przestrzenna z Państwem abyśmy wiedzieli jaki jest kierunek, czego Państwo oczekują i jakie macie plany względem realizacji. 

Zadajcie sobie pytanie czy macie czas i wiedzę aby sami doglądać i kontrolować postęp prac i dokonywać korekt w odpowiednim momencie, gdy coś pójdzie nie po waszej myśli ? Czy wreszcie chcecie sami omawiać aspekty techniczne z wykonawcami lub im pozostawić decyzje.

 Zadzwoń omówimy sposób w jaki możemy Was wesprzeć dzieląc się  naszym doświadczeniem   +48 512 13 98 44

powrót do menu 

PROJEKTOWANIE
bottom of page