top of page
Układ Funkcjonalny co to jest?

To rzut / rzuty  z rozmieszczeniem wszystkich  elementów wyposażenia wnętrza,  graficzna  analiza przestrzeni wraz z wymiarami, to podstawa - kręgosłup pomieszczeń. Na jego podstawie można wykonać szereg dalszych prac takich jak instalacje elektryczne, rozmieszczenie grzejników, przyłączy wodnych, ścianek działowych, dzięki precyzyjnym informacjom o wielkości poszczególnych elementów głównych  możecie planować zakupy- sofy, stołu, paneli, itp. To podstawa do przygotowania wizualizacji i nadawania kształtu poszczególnym meblom i przestrzeniom. Do rzutu- układu funkcjonalnego powstają opisy i uzupełnienia informacji tj wymiary przebić, informację w którą stronę chcemy otwierać drzwi łazienki, gdzie umieścić klimatyzacje i drogę skroplin itd. 

Koszt  od 30 zł  netto m2 . 

Układ funkcjonalny pomoże Wam i Wykonawcom w rozmowach o konkretach, co i gdzie ma  znaleźć się docelowo we wnętrzach i ile ma cm, pomoże wykonać  zabudowy g-k  i podwiesić sufity, to wskazania precyzyjne osi punktów wodnych tzn. umywalki, zmywarki, zlewu, wanny, misy wc, pomoże Wam w rozmowach o wycenach  .

 

Na  jego podstawie możecie szukać mebli  o konkretnych wymiarach, możecie w dalszej  fazie prac zaznaczać gniazdka, lampy, planować sztukaterie, liczyć  potrzebne materiały. Podczas rozmowy ze mną o układzie  funkcjonalnym można rozwiać wątpliwości co mieści się, a co nie we wnętrzu i nadać funkcje każdemu cm2. 

 

Umów się telefonicznie  +48 512 13 98 44

powrót do menu 

UKŁAD FUNKCJONALNY
bottom of page